Fitomer Direnç Paketi
Fitomer Direnç Paketi

Fitomer Direnç Paketi

Marka : Fitomer
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺106,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺95,85(KDV Dahil)
:

Olivemix,

Zeytin yaprakları, tarihin her döneminde şifa kaynağı olarak görülmüş ve halk tıbbında kullanılmıştır.

Zeytin yaprağı ve özütünün zengin ve güçlü içeriği sayesinde bağışıklığımız güçlenerek hastalıklara karşı vücut direncimiz artar.

Vakıflar Genel Müdürlüğüne ait Edremit bölgesindeki Zeytin yaprakları en doğal haliyle toplanıp merkezimizde analizleri tamamlanan zeytin yaprak ekstersi ürünümüzde kullanılmaktadır.

Başta sindirim sistemi olmak üzere, antiseptik ve balgam söktürücü özellik taşıdığı için üst solunum yolu rahatsızlıklarının tedavi süreçlerinde tedaviye destek amaçlı önerilmektedir.

Olivemix İçeriğinde Bulunan Ürünler:

Zeytin yaprak ekstresi

Türk kekik ekstresi

Tarçın kabuk ekstresi

Olivemix Nasıl Kullanılır:

Hekiminizin ve eczacınızın tavsiyesine uyarak en az 1 hafta kullanabilirsiniz.

Olivemix Günlük Kullanım Miktarı Ne Kadardır?

4- 6 Yaş: Sabah ve akşam birer tatlı kaşığı

6- 12 Yaş: Sabah ve akşam birer yemek kaşığı

12 Yaş Üstü ve Yetişkinler: Sabah, öğle ve akşam birer yemek kaşığı önerilmektedir.

Olivemix Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Olivemix tedaviyi destekleyen bitkisel üründür.

Kronik rahatsızlığı olan hastaların, hamilelerin ve çocukların hekim veya eczacı gözetiminde Olivemix tüketmesi önerilmektedir.

Olivemix Kullanımına bağlı olarak oluşabilecek zararları engellemek ve doğru kullanım şeklini öğrenmek için hekiminize ya da eczacınıza danışın.

 

Tarçınlı Çay,

Şekerli ürün tüketim ihtiyacınızı indirgeyerek vücudun dengede kalmasına yardımcı olan tarçınlı çay sağlığınızı destekleyen gıda olarak üretilmiştir.

Tarçınlı çay içeriğinde kabuk tarçınlar, zeytin yaprakları, beyaz dut yaprakları ve biberiye yaprakları sayesinde antioksidan görevi görmektedir.

Tarçınlı çayın faydaları ise, strese karşı vücudunuzu zinde tutmak, bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin yanı sıra fonksiyonel bitkilerden oluşan Fitomer Tarçınlı Çay kalp sağlığınıza ve karaciğer sağlığınızın da korunmasına da yardımcı olabilmektedir.

Tarçınlı Çay İçinde Bulunan Bitkiler:

Tarçın Kabuğu

Zeytin Yaprağı

Beyaz Dut Yaprağı

Biberiye Yaprağı

Tarçınlı Çay Kullanım Şekli:

1 tatlı kaşığı tarçınlı çayı cam bir demlik ya da kupaya koyunuz. Üzerine 1 su bardağı kaynar suyu ilave ediniz. 3- 4 dakika demledikten sonra çayınızı süzerek içebilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak limon ya da bal ilave edebilirsiniz.

Tarçınlı Çay Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Tarçınlı çay tedaviyi destekleyen bitkisel üründür.

Kronik rahatsızlığı olan hastaların, hamilelerin ve çocukların hekim veya eczacı gözetiminde Tarçınlı çay tüketmesi önerilmektedir.

Tarçınlı çay Kullanımına bağlı olarak oluşabilecek zararları engellemek ve doğru kullanım şeklini öğrenmek için hekiminize ya da eczacınıza danışarak tarçınlı çay kullanın.

 

"Fitomer" bir Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi bünyesinde bir marka olup, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi tarafından üretilen ve satışı gerçekleştirilen ürünlerimizden elde edilecek olan gelirle, araştırma-geliştirme ve eğitim faaliyetlerine katkı sağlanacaktır.