Fitomer Zinde Kal Paketi
Fitomer Zinde Kal Paketi

Fitomer Zinde Kal Paketi

Marka : Fitomer
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺98,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺88,65(KDV Dahil)
:

Çörek Otu Yağı,

Yüzyıllardır bin bir derde deva olarak bilinen çörek otu yağı aynı zamanda yerel dilde siyah tohum, siyah kimyon ya da bereket tanesi olarak da anılmaktadır.

Çörek otu yağı faydaları uzun yıllardır bilinen ve bilimsel araştırmalar sonucu da kanıtlanmıştır.

Özellikle Orta Doğu ülkelerinde birçok hastalığın tedavisinde kullanıldığı için "Habbat Al Barakah" olarak da bilinir. Pek çok hastalığın tedavisinde kullanılan çörek otu yağı saça faydalı bir bitkisel yağdır.

Soğuk sıkım çörek otu yağı olarak üretilen Fitomer Çörek Otu Yağımız, yağın doğası bozulmadan çörek otu tohumlarından üretilmektedir.  

Çörek Otu Yağı İçeriği Nasıldır?

Çörek otu tohumlarından %32 ile %40 oranında sabit yağ elde edilir. İçeriğinde, omega-6 ve omega-3 yağ asidi bulunduran çörek otu yağı aynı zamanda demir, selenyum, çinko, bakır, kalsiyum mineralleri ve yüksek oranda E vitamini yönünden oldukça zengindir.

Çörek Otu Yağı Nasıl Kullanılır?

Çörek otu yağı hekiminizin ya da eczacınızın uygun gördüğü ölçek ve zaman diliminde içilerek tüketilmelidir.

Çörek otu yağı tercihe bağlı olarak yine hekiminizin veya eczacınızın uygun gördüğü ölçeklerde yemek ve salatalara ilave edilebilir.

Çörek Otu Yağı Günlük Kullanım Miktarı Ne Kadardır?

Günde 3 ölçek tüketebilirsiniz.

Çörek Otu Yağı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Tedaviyi destekleyen bitkisel üründür.

Kronik rahatsızlığı olan hastaların, hamilelerin ve çocukların hekim ya da eczacı gözetiminde bitkisel ürünleri tüketmesi önerilmektedir.

 

Kullanıma bağlı olarak çörek otu yağı yağı zararları oluşumunu engellemek ve doğru kullanım şeklini öğrenmek için hekiminize veya eczacınıza danışarak çörek otu yağı kullanın.

 

Kış Çayı,

Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtırken, bağışıklığınızı güçlendirerek günü zinde geçirmenize yardımcı olur.

Gün içinde kış çayımızdan içerek kış dönemini yüksek bağışıklık sağlayarak geçirmenize yardımcı olur.

Kış Çayı İçinde Bulunan Bitkiler:

  • Melisa yaprağı
  • Ihlamur çiçeği
  • Adaçayı
  • Papatya çiçeği
  • Zencefil rizomu
  • Nane 
  • Portakal kabuğu ​

Kış Çayı Kullanım Şekli:

1 tatlı kaşığı kış çayı karışımını cam bir demlik ya da kupaya koyunuz. Üzerine 1 su bardağı kaynar suyu ilave ediniz. 3- 4 dakika demledikten sonra çayınızı süzerek içebilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak limon ya da bal ilave edebilirsiniz.

Kış Çayı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Kış çayı tedaviyi destekleyen bitkisel üründür.

Kronik rahatsızlığı olan hastaların, hamilelerin ve çocukların hekim ya da eczacı gözetiminde kış çayı tüketmesi önerilmektedir.

Kış çayı Kullanımına bağlı olarak oluşabilecek zararları engellemek ve doğru kullanım şeklini öğrenmek için hekiminize veya eczacınıza danışarak kış çayı kullanın.

"Fitomer" bir Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi bünyesinde bir marka olup, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi tarafından üretilen ve satışı gerçekleştirilen ürünlerimizden elde edilecek olan gelirle, araştırma-geliştirme ve eğitim faaliyetlerine katkı sağlanacaktır.