Form Paketi
Form Paketi

Fitomer Form Paketi

Marka : Fitomer
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺93,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺83,70(KDV Dahil)
:

Keten Tohumu Yağı,

Keten, mavi renklerde çiçekler açan otsu, genellikle kahverengi, pürüzsüz ve parlak bir bitkidir. Keten tohumu yağı fonksiyonel gıdalar içinde yer alan bitkilerden biridir. Fonksiyonel gıdalar, günlük tükettiğimiz gıdaların bir parçası olduğu için insan vücudundan fizyolojik ve metobolik faydaları bulunmaktadır.

Keten tohumu yağı nasıl yapılır sorusunun cevabı ise, tüm yağlarımızda uyguladığımız yöntem olan soğuk presleme yöntemiyle keten tohumu yağı elde edilir.

Keten tohumu yağı faydaları incelendiğinde ise, sindirim sistemini ve kan şekerini düzenlemeye yardımcı olan, bağırsakların çalışmasını destekleyen bitkisel yağlardandır.

Keten Tohumu Yağı İçeriğinde,

Omega-3 yönünden oldukça zengin olan keten tohumu deniz ürünleri tüketmeyen ya da tüketemeyen kişiler için de önerilmektedir.

Keten Tohumu Yağı Nasıl Kullanılır?

Keten tohumu yağı, hekiminizin ya da eczacınızın uygun gördüğü ölçek ve zamanda diliminde içilerek tüketilmelidir.

Keten tohumu yağı tercihe bağlı olarak yine hekiminizin veya eczacınızın uygun gördüğü ölçeklerde yemek ve salatalara ilave edebilirsiniz.

Keten Tohumu Yağı Günlük Kullanım Miktarı Ne Kadardır?

Günde 3 ölçek tüketebilirsiniz.

Keten Tohumu Yağı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Keten tohumu yağı tedaviyi destekleyen bitkisel üründür.

kronik rahatsızlığı olan hastaların, hamilelerin ve çocukların hekim ya da eczacı gözetiminde Keten tohumu yağı tüketmesi önerilmektedir.

Kullanıma bağlı olarak keten tohumu yağı zararları oluşumunu engellemek ve doğru kullanım şeklini öğrenmek için hekiminize veya eczacınıza danışarak keten tohumu yağı kullanın.

 

Form Çayı,

Formda kalmak fiziksel ve ruhsal sağlığın dengede olması için önemli bir unsurdur. Doğru formüle edilmiş tıbbi bitkiler yağların kolaylıkla enerjiye dönüşmesine destek olur bu nedenle form çayı tercihini %100 bitkisel ürünlerden oluşan ürünleri tercih etmelisiniz.

Fitomer form çayı, sindirimi kolaylaştırırken vücudun toksinlerden arındırılmasına, metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur.

Form Çayı İçeriğindeki,

Yeşilçay

Limon kabuğu

Tarçın kabuğu

Kiraz sapı

Hibisküs çiçeği

Elma meyvesi parçalarıyla diyet programlarında kullanım için önerilmektedir.

Form Çayı Ürün Kullanım Şekli:

1 tatlı kaşığı form çayını cam bir demlik ya da kupaya koyunuz. Üzerine 1 su bardağı kaynar suyu ilave ediniz. 3- 4 dakika demledikten sonra form çayınızı süzerek içebilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak limon ya da bal ilave edebilirsiniz.

Form Çayı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Form çayı tedaviyi destekleyen bitkisel üründür.

Kronik rahatsızlığı olan hastaların, hamilelerin ve çocukların hekim ya da eczacı gözetiminde Form çayı tüketmesi önerilmektedir.

Form çayı Kullanımına bağlı olarak oluşabilecek zararları engellemek ve doğru kullanım şeklini öğrenmek için hekiminize veya eczacınıza danışarak form çayı kullanın.

"Fitomer" bir Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi bünyesinde bir marka olup, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi tarafından üretilen ve satışı gerçekleştirilen ürünlerimizden elde edilecek olan gelirle, araştırma-geliştirme ve eğitim faaliyetlerine katkı sağlanacaktır.