Tarçınlı Doğal Bitki Çayı 6' lı Kutu(6x90gr)
Tarçınlı Doğal Bitki Çayı 6' lı Kutu(6x90gr)

Tarçınlı Doğal Bitki Çayı 6' lı Kutu(6x90gr)

Marka : Fitomer
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺249,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺211,65(KDV Dahil)
:

Tarçınlı Çay,

Şekerli ürün tüketim ihtiyacınızı indirgeyerek vücudun dengede kalmasına yardımcı olan tarçınlı çay sağlığınızı destekleyen gıda olarak üretilmiştir.

Tarçınlı çay içeriğinde kabuk tarçınlar, zeytin yaprakları, beyaz dut yaprakları ve biberiye yaprakları sayesinde antioksidan görevi görmektedir.

Tarçınlı çayın faydaları ise, strese karşı vücudunuzu zinde tutmak, bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin yanı sıra fonksiyonel bitkilerden oluşan Fitomer Tarçınlı Çay kalp sağlığınıza ve karaciğer sağlığınızın da korunmasına da yardımcı olabilmektedir.

Tarçınlı Çay İçinde Bulunan Bitkiler:

Tarçın Kabuğu

Zeytin Yaprağı

Beyaz Dut Yaprağı

Biberiye Yaprağı

Tarçınlı Çay Kullanım Şekli:

1 tatlı kaşığı tarçınlı çayı cam bir demlik ya da kupaya koyunuz. Üzerine 1 su bardağı kaynar suyu ilave ediniz. 3- 4 dakika demledikten sonra çayınızı süzerek içebilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak limon ya da bal ilave edebilirsiniz.

Tarçınlı Çay Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Tarçınlı çay tedaviyi destekleyen bitkisel üründür.

Kronik rahatsızlığı olan hastaların, hamilelerin ve çocukların hekim veya eczacı gözetiminde Tarçınlı çay tüketmesi önerilmektedir.

Tarçınlı çay Kullanımına bağlı olarak oluşabilecek zararları engellemek ve doğru kullanım şeklini öğrenmek için hekiminize ya da eczacınıza danışarak tarçınlı çay kullanın.

"Fitomer" bir Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi bünyesinde bir marka olup, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi tarafından üretilen ve satışı gerçekleştirilen ürünlerimizden elde edilecek olan gelirle, araştırma-geliştirme ve eğitim faaliyetlerine katkı sağlanacaktır.

 

Etiketler
Tarçınlı, Tarçınlı Doğal, Tarçınlı Doğal Bitki, Tarçınlı Doğal Bitki Çayı, Tarçınlı Doğal Bitki Çayı 6, Tarçınlı Doğal Bitki Çayı 6 lı, Tarçınlı Doğal Bitki Çayı 6 lı Kutu6x90gr, Tarçınlı Doğal Bitki Çayı 6 Kutu6x90gr, Tarçınlı Doğal Bitki Çayı lı, Tarçınlı Doğal Bitki Çayı lı Kutu6x90gr, Tarçınlı Doğal Bitki Çayı Kutu6x90gr, Tarçınlı Doğal Bitki 6, Tarçınlı Doğal Bitki 6 lı, Tarçınlı Doğal Bitki 6 lı Kutu6x90gr, Tarçınlı Doğal Bitki 6 Kutu6x90gr, Tarçınlı Doğal Bitki lı, Tarçınlı Doğal Bitki lı Kutu6x90gr, Tarçınlı Doğal Bitki Kutu6x90gr, Tarçınlı Doğal Çayı, Tarçınlı Doğal Çayı 6, Tarçınlı Doğal Çayı 6 lı, Tarçınlı Doğal Çayı 6 lı Kutu6x90gr, Tarçınlı Doğal Çayı 6 Kutu6x90gr, Tarçınlı Doğal Çayı lı, Tarçınlı Doğal Çayı lı Kutu6x90gr, Tarçınlı Doğal Çayı Kutu6x90gr, Tarçınlı Doğal 6, Tarçınlı Doğal 6 lı, Tarçınlı Doğal 6 lı Kutu6x90gr, Tarçınlı Doğal 6 Kutu6x90gr, Tarçınlı Doğal lı, Tarçınlı Doğal lı Kutu6x90gr, Tarçınlı Doğal Kutu6x90gr, Tarçınlı Bitki, Tarçınlı Bitki Çayı, Tarçınlı Bitki Çayı 6, Tarçınlı Bitki Çayı 6 lı, Tarçınlı Bitki Çayı 6 lı Kutu6x90gr, Tarçınlı Bitki Çayı 6 Kutu6x90gr, Tarçınlı Bitki Çayı lı, Tarçınlı Bitki Çayı lı Kutu6x90gr, Tarçınlı Bitki Çayı Kutu6x90gr, Tarçınlı Bitki 6, Tarçınlı Bitki 6 lı, Tarçınlı Bitki 6 lı Kutu6x90gr, Tarçınlı Bitki 6 Kutu6x90gr, Tarçınlı Bitki lı, Tarçınlı Bitki lı Kutu6x90gr, Tarçınlı Bitki Kutu6x90gr, Tarçınlı Çayı,