Form Çayı (Doğal Bitkisel Çay) 90gr
Form Çayı (Doğal Bitkisel Çay) 90gr
Form Çayı (Doğal Bitkisel Çay) 90gr

Form Çayı (Doğal Bitkisel Çay) 90gr

Marka : Fitomer
Fiyat : ₺79,00(KDV Dahil)
:

Form Çayı,

Formda kalmak fiziksel ve ruhsal sağlığın dengede olması için önemli bir unsurdur. Doğru formüle edilmiş tıbbi bitkiler yağların kolaylıkla enerjiye dönüşmesine destek olur bu nedenle form çayı tercihini %100 bitkisel ürünlerden oluşan ürünleri tercih etmelisiniz.

Fitomer form çayı, sindirimi kolaylaştırırken vücudun toksinlerden arındırılmasına, metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur.

Form Çayı İçeriğindeki,

Yeşilçay

Limon kabuğu

Tarçın kabuğu

Kiraz sapı

Hibisküs çiçeği

Elma meyvesi parçalarıyla diyet programlarında kullanım için önerilmektedir.

Form Çayı Ürün Kullanım Şekli:

1 tatlı kaşığı form çayını cam bir demlik ya da kupaya koyunuz. Üzerine 1 su bardağı kaynar suyu ilave ediniz. 3- 4 dakika demledikten sonra form çayınızı süzerek içebilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak limon ya da bal ilave edebilirsiniz.

Form Çayı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Form çayı tedaviyi destekleyen bitkisel üründür.

Kronik rahatsızlığı olan hastaların, hamilelerin ve çocukların hekim ya da eczacı gözetiminde Form çayı tüketmesi önerilmektedir.

Form çayı Kullanımına bağlı olarak oluşabilecek zararları engellemek ve doğru kullanım şeklini öğrenmek için hekiminize veya eczacınıza danışarak form çayı kullanın.

"Fitomer" bir Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi bünyesinde bir marka olup, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi tarafından üretilen ve satışı gerçekleştirilen ürünlerimizden elde edilecek olan gelirle, araştırma-geliştirme ve eğitim faaliyetlerine katkı sağlanacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR