Sabit Yağlar
Kabak çekirdeği yağı, E vitamini (bilhassa gama-tokoferol) bakımından çok zengin, A, C, B1 ve B vitaminleri ve fitosteroller içerir. Ayrıca kukurbitin adı verilen bir amino asit içerir. Çekirdeklerinden kabak çekirdeği yağı elde edilir.
1003-01
ADET
₺35,00 KDV Dahil
Sabit Yağlar
Sarı kantaron bitkisi Hypericaceae familyasındandır. Orta Çağda Eski Yunanlılar yaraları iyileştirmek amacı ile kullanmışlardır. Dünyanın birçok yerinde bulunan bir bitkidir. Bitkinin içeriğindeki hypericin önemli bir etken maddedir. Ayrıca sarı kantaron tanen ve uçucu yağ ihtiva eder.
1004-01
ADET
₺45,00 KDV Dahil
Sabit Yağlar

Susam yağı tohumlarından soğuk presleme yöntemi kullanılarak elde edilmektedir. İçeriği  E,A,B kompleksi vitaminler, demir ve kalsiyum mineralleri, oleik, linoleik, stearik, palmitik ve miristik yağ asitleri ve antioksidatif etki gösteren bileşiklerce zengindir.

1001-01
ADET
₺35,00 KDV Dahil
Sabit Yağlar

Tatlı badem yağı, badem tohumlarının soğuk preslenmesi ile elde edilmiştir. Yüksek miktarda protein, oleik ve linoleik esansiyel yağ asitleri (omega-6 ve omega-9) ve A vitamini içeriğine sahiptir.

1002-01
ADET
₺35,00 KDV Dahil
Sabit Yağlar
Son derece şifalı bir bitki olan çörekotu içeriğinde sabit ve uçucu yağlar, çeşitli alkoloidler, saponinler ve tanen bulunur. Omega-3 ve omega-6 yağ asidi ihtiva etmenin yanında, selenyum, çinko, demir, bakır, kalsiyum mineralleri ve yüksek oranda E vitamini içermektedir. Çörekotunun tohumlarından çörekotu tohumu yağı elde edilir.
1005-01
ADET
₺50,00 KDV Dahil
Sabit Yağlar
Kabakgiller familyasından; ülkemizde de yetiştiriciliği yapılan, tırmanıcı, ince gövdeli, bir yıllık bir bitkidir. Meyve ve yaprakları, mineraller, vitaminler bakımından zengin olan kudret narı demir, kalsiyum, fosfor ve B vitaminleri içerir. Meyvelerinin zeytin yağıyla m​aserasyonu sonucu kudret narı yağı elde edilir.
1006-01
ADET
₺40,00 KDV Dahil
1