Keten Tohumu Yağı 100 ml
Keten Tohumu Yağı 100 ml
Keten Tohumu Yağı 100 ml

Keten Tohumu Yağı 100 ml

Marka : Fitomer
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)
:

Keten Tohumu Yağı,

Keten, mavi renklerde çiçekler açan otsu, genellikle kahverengi, pürüzsüz ve parlak bir bitkidir. Keten tohumu yağı fonksiyonel gıdalar içinde yer alan bitkilerden biridir. Fonksiyonel gıdalar, günlük tükettiğimiz gıdaların bir parçası olduğu için insan vücudundan fizyolojik ve metobolik faydaları bulunmaktadır.

Keten tohumu yağı nasıl yapılır sorusunun cevabı ise, tüm yağlarımızda uyguladığımız yöntem olan soğuk presleme yöntemiyle keten tohumu yağı elde edilir.

Keten tohumu yağı faydaları incelendiğinde ise, sindirim sistemini ve kan şekerini düzenlemeye yardımcı olan, bağırsakların çalışmasını destekleyen bitkisel yağlardandır.

Keten Tohumu Yağı İçeriğinde,

Omega-3 yönünden oldukça zengin olan keten tohumu deniz ürünleri tüketmeyen ya da tüketemeyen kişiler için de önerilmektedir.

Keten Tohumu Yağı Nasıl Kullanılır?

Keten tohumu yağı, hekiminizin ya da eczacınızın uygun gördüğü ölçek ve zamanda diliminde içilerek tüketilmelidir.

Keten tohumu yağı tercihe bağlı olarak yine hekiminizin veya eczacınızın uygun gördüğü ölçeklerde yemek ve salatalara ilave edebilirsiniz.

Keten Tohumu Yağı Günlük Kullanım Miktarı Ne Kadardır?

Günde 3 ölçek tüketebilirsiniz.

Keten Tohumu Yağı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Keten tohumu yağı tedaviyi destekleyen bitkisel üründür.

kronik rahatsızlığı olan hastaların, hamilelerin ve çocukların hekim ya da eczacı gözetiminde Keten tohumu yağı tüketmesi önerilmektedir.

Kullanıma bağlı olarak keten tohumu yağı zararları oluşumunu engellemek ve doğru kullanım şeklini öğrenmek için hekiminize veya eczacınıza danışarak keten tohumu yağı kullanın.

"Fitomer" bir Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi bünyesinde bir marka olup, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi tarafından üretilen ve satışı gerçekleştirilen ürünlerimizden elde edilecek olan gelirle, araştırma-geliştirme ve eğitim faaliyetlerine katkı sağlanacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR