Zeytinyağlı Kudret Narı 100 ML
Zeytinyağlı Kudret Narı 100 ML
Zeytinyağlı Kudret Narı 100 ml

Zeytinyağlı Kudret Narı 100 ML

Marka : Fitomer
Fiyat : ₺169,00(KDV Dahil)
:

Zeytinyağlı Kudret Narı Yağı,

Binlerce yıldır farklı coğrafyalarda şifa kaynağı olarak tüketilen kudret narı, Asya ve Afrika kökenli tropik bir meyvedir. Kudret narı yağı tüm coğrafyalarda uzun yıllardır kullanılmaktadır.

Zeytin yağlı kudret narı, kudret narı meyvesinin çekirdekleri meyveden ayıklanır ve ürüne karıştırılmaz. Kalan kısım ayrılarak soğuk sıkım zeytinyağında bekletilir.

Uygun koşullarda 20 ile 25 gün arasında zeytinyağında bekletildikten sonra hiçbir koruyucuya gerek olmadan koyu renk şişelerde muhafaza edilir.

Zeytinyağlı Kudret Narı Faydaları Nelerdir?

Hücre yenileyici özelliği nedeniyle yara tedavilerinde kullanılan zeytinyağlı kudret narı yağı aynı zamanda mide ve bağırsak rahatsızlıklarında, diyabet, kabızlık, egzama ve sedef hastalıklarının tedavi süreçlerini destekleyen bitkisel ürün olarak önerilmektedir. 

Zeytin Yağlı Kudret Narı İçeriğinde,

Yağ asitleri, terpenler, sabit yağlar, alkaloidleri, saponinleri , triterpenler, proteinler ve streoidleri içeren biyolojik olarak aktif kimyasallar bulunmaktadır.

Zeytinyağlı Kudret Narı Ürün Kullanım Şekli:

Zeytinyağlı kudret narı, hekiminizin ve eczacınızın uygun gördüğü ölçek ve zamanda diliminde içilerek tüketilmelidir.

Tercihe bağlı olarak yine hekiminiz veya eczacınızın uygun gördüğü ölçeklerde yemek ve salatalara ilave edebilirsiniz.

Aynı zamanda  zeytinyağlı kudret narı masaj yoluyla cildinize uygulanabilir.

Zeytinyağlı Kudret Narı Günlük Kullanım Miktarı Ne Kadardır?

Günde 3 ölçek tüketebilirsiniz.

Zeytin Yağlı Kudret Narı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Zeytin yağlı kudret narı, tedaviyi destekleyen bitkisel üründür.

Kronik rahatsızlığı olan hastaların, hamilelerin ve çocukların hekim ya da eczacı gözetiminde zeytinyağlı kudret narı tüketmesi önerilmektedir.

Kullanıma bağlı olarak zeytinyağlı kudret narı yağı zararları oluşumunu engellemek ve doğru kullanım şeklini öğrenmek için hekiminize veya eczacınıza danışarak zeytinyağlı kudret narı yağı kullanın.

 

"Fitomer" bir Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi bünyesinde bir marka olup, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi tarafından üretilen ve satışı gerçekleştirilen ürünlerimizden elde edilecek olan gelirle, araştırma-geliştirme ve eğitim faaliyetlerine katkı sağlanacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR