Tatlı Badem Yağı 100 ml
Tatlı Badem Yağı 100 ml
Tatlı Badem Yağı 100 ml

Tatlı Badem Yağı 100 ml

Marka : Fitomer
Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)
:

Tatlı Badem Yağı,

İçeriğinde bulunan yağ asitleri sayesinde özellikle cilt bakımı ve saç bakımı için kullanılan badem yağı, tırnak bakımında tırnakları güçlendirmek için kullanımı da uygundur.

Tatlı badem yağı faydaları incelendiğinde ise, masaj seanslarında kas ağrılarının azalmasına ve kan akışının hızlanmasına yardımcı olurken, sindirim sisteminin rahatlamasına, sindirim sisteminin düzenlemesine destek olan tatlı badem yağı günümüzde en çok tercih edilen bitkisel yağlardan biridir.

Tatlı badem yağı nasıl yapılır sorusunun cevabı ise, çeşitli badem türlerinin tohumlarının %100 soğuk sıkım yöntemiyle elde edilir.

Tatlı Badem Yağı İçeri Nasıldır?

Çeşitli tipteki badem tohumlarından %43 ile %58 oranında sabit yağ elde edilir. İçeriğinde, omega-9 ve omega-6 yağ asidi bulunduran tatlı badem yağı doymamış yağ ve esansiyel yağ asitleri açısından zengindir.

Tatlı Badem Yağı Nasıl Kullanılır?

Tatlı badem yağı, hekim ya da eczacı önerisine bağlı kalınarak hekimlerin uygun gördüğü ölçek ve zamanda diliminde içilerek tüketilmelidir.

Tatlı badem yağı aynı zamanda tercihe bağlı olarak yine hekiminizin veya eczacınızın uygun gördüğü ölçeklerde yemek ve salatalara ilave edebilirsiniz.

Tatlı badem yağı ayrıca masaj yoluyla cilde uygulanmaktadır.

Tatlı Badem Yağı Günlük Kullanım Miktarı Ne Kadardır?

Günde 3 ölçek tüketebilirsiniz.

Tatlı Badem Yağı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Tedaviyi destekleyen bitkisel üründür.

Kronik rahatsızlığı olan hastaların, hamilelerin ve çocukların hekim ya da eczacı gözetiminde bitkisel ürünleri tüketmesi önerilmektedir.

Kullanıma bağlı olarak tatlı badem yağı zararları oluşumunu engellemek ve doğru kullanım şeklini öğrenmek için hekiminize  veya eczacınıza danışarak tatlı badem yağı kullanın.

"Fitomer" bir Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi bünyesinde bir marka olup, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi tarafından üretilen ve satışı gerçekleştirilen ürünlerimizden elde edilecek olan gelirle, araştırma-geliştirme ve eğitim faaliyetlerine katkı sağlanacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR