Kabak Çekirdeği Yağı 100 ml
Kabak Çekirdeği Yağı 100 ml
Kabak Çekirdeği Yağı 100 ml

Kabak Çekirdeği Yağı 100 ml

Marka : Fitomer
Fiyat : ₺139,00(KDV Dahil)
:

Kabak Çekirdeği Yağı,

Ülkemizde başta kuruyemiş olmak üzere mutfaklarımızdan eksik etmediğimiz kabak çekirdeğinin sadece yiyecek olarak değil aynı zamanda soğuk sıkım yöntemle elde edilen kabak çekirdeği yağı olarak da tüketilmektedir.

Kabak Çekirdeği Yağı Faydaları Nelerdir?

Kabak çekirdeği yağı faydalarını incelediğimizde, kabak çekirdeği yağı doğası bozulmadan elde edildiği için prostat ve idrar yolları rahatsızlıklarında tedaviyi destekleyen bitkisel ürün olarak kullanılırken aynı zamanda saç ve cilt sağlığı için önerilmektedir.

Kabak Çekirdeği Yağı İçeriğinde,

Kabak çekirdeği yağında yüksek miktarda skualen, tokoferol, fitosterol ve karotenoidler (lutein ve zeaksantin) bulundurduğu için insanlarda özellikle erkek sağlık yönetiminde yararlı etki göstermektedir.

Aynı zamanda kabak çekirdeği yağı vitamin ve mineral yönünden de oldukça zengindir.

Kabak Çekirdeği Yağı Nasıl Kullanılır?

Kabak çekirdeği yağı hekiminizin veya eczacınızın uygun gördüğü ölçek ve zamanda diliminde içilerek tüketilebilirsiniz.

Tercihe bağlı olarak yine hekiminizin ya da eczacınızın uygun gördüğü ölçeklerde yemek ve salatalara ilave edebilirsiniz.

Kabak çekirdeği yağı kullanımı vücut sağlığınızı, cilt sağlığınızı destekleyen bitkisel ürün olmanın yanı sıra yemek ve salatalarınıza lezzet katar.

Kabak Çekirdeği Yağı Günlük Kullanım Miktarı Ne Kadardır?

Günde 3 ölçek tüketebilirsiniz.

Kabak Çekirdeği Yağı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Kabak çekirdeği yağı tedaviyi destekleyen bitkisel üründür.

Kronik rahatsızlığı olan hastaların, hamilelerin ve çocukların hekim veya eczacı gözetiminde bitkisel ürünleri tüketmesi önerilmektedir.

Kullanıma bağlı olarak kabak çekirdeği yağı zararları oluşumunu engellemek ve doğru kullanım şeklini öğrenmek için hekiminize ya da eczacınıza danışarak kabak çekirdeği yağı kullanın.

 

"Fitomer" bir Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi bünyesinde bir marka olup, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi tarafından üretilen ve satışı gerçekleştirilen ürünlerimizden elde edilecek olan gelirle, araştırma-geliştirme ve eğitim faaliyetlerine katkı sağlanacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR