Çörekotu Yağı 100 ml
Çörekotu Yağı 100 ml
Çörekotu Yağı 100 ml

Çörekotu Yağı 100 ml

Marka : Fitomer
Fiyat : ₺159,00(KDV Dahil)
:

Çörek Otu Yağı,

Yüzyıllardır bin bir derde deva olarak bilinen çörek otu yağı aynı zamanda yerel dilde siyah tohum, siyah kimyon ya da bereket tanesi olarak da anılmaktadır.

Çörek otu yağı faydaları uzun yıllardır bilinen ve bilimsel araştırmalar sonucu da kanıtlanmıştır.

Özellikle Orta Doğu ülkelerinde birçok hastalığın tedavisinde kullanıldığı için "Habbat Al Barakah" olarak da bilinir. Pek çok hastalığın tedavisinde kullanılan çörek otu yağı saça faydalı bir bitkisel yağdır.

Soğuk sıkım çörek otu yağı olarak üretilen Fitomer Çörek Otu Yağımız, yağın doğası bozulmadan çörek otu tohumlarından üretilmektedir.  

Çörek Otu Yağı İçeriği Nasıldır?

Çörek otu tohumlarından %32 ile %40 oranında sabit yağ elde edilir. İçeriğinde, omega-6 ve omega-3 yağ asidi bulunduran çörek otu yağı aynı zamanda demir, selenyum, çinko, bakır, kalsiyum mineralleri ve yüksek oranda E vitamini yönünden oldukça zengindir.

Çörek Otu Yağı Nasıl Kullanılır?

Çörek otu yağı hekiminizin ya da eczacınızın uygun gördüğü ölçek ve zaman diliminde içilerek tüketilmelidir.

Çörek otu yağı tercihe bağlı olarak yine hekiminizin veya eczacınızın uygun gördüğü ölçeklerde yemek ve salatalara ilave edilebilir.

Çörek Otu Yağı Günlük Kullanım Miktarı Ne Kadardır?

Günde 3 ölçek tüketebilirsiniz.

Çörek Otu Yağı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Tedaviyi destekleyen bitkisel üründür.

Kronik rahatsızlığı olan hastaların, hamilelerin ve çocukların hekim ya da eczacı gözetiminde bitkisel ürünleri tüketmesi önerilmektedir.

 

Kullanıma bağlı olarak çörek otu yağı yağı zararları oluşumunu engellemek ve doğru kullanım şeklini öğrenmek için hekiminize veya eczacınıza danışarak çörek otu yağı kullanın.

 

"Fitomer" bir Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi bünyesinde bir marka olup, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi tarafından üretilen ve satışı gerçekleştirilen ürünlerimizden elde edilecek olan gelirle, araştırma-geliştirme ve eğitim faaliyetlerine katkı sağlanacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR