Tarçınlı Doğal Bitki Çayı 90gr
Tarçınlı Doğal Bitki Çayı 90gr
Tarçınlı Doğal Bitki Çayı 90gr

Tarçınlı (Doğal Bitkisel Çay) 90gr

Marka : Fitomer
Fiyat : ₺69,00(KDV Dahil)
:

Tarçınlı Çay,

Şekerli ürün tüketim ihtiyacınızı indirgeyerek vücudun dengede kalmasına yardımcı olan tarçınlı çay sağlığınızı destekleyen gıda olarak üretilmiştir.

Tarçınlı çay içeriğinde kabuk tarçınlar, zeytin yaprakları, beyaz dut yaprakları ve biberiye yaprakları sayesinde antioksidan görevi görmektedir.

Tarçınlı çayın faydaları ise, strese karşı vücudunuzu zinde tutmak, bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin yanı sıra fonksiyonel bitkilerden oluşan Fitomer Tarçınlı Çay kalp sağlığınıza ve karaciğer sağlığınızın da korunmasına da yardımcı olabilmektedir.

Tarçınlı Çay İçinde Bulunan Bitkiler:

Tarçın Kabuğu

Zeytin Yaprağı

Beyaz Dut Yaprağı

Biberiye Yaprağı

Tarçınlı Çay Kullanım Şekli:

1 tatlı kaşığı tarçınlı çayı cam bir demlik ya da kupaya koyunuz. Üzerine 1 su bardağı kaynar suyu ilave ediniz. 3- 4 dakika demledikten sonra çayınızı süzerek içebilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak limon ya da bal ilave edebilirsiniz.

Tarçınlı Çay Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Tarçınlı çay tedaviyi destekleyen bitkisel üründür.

Kronik rahatsızlığı olan hastaların, hamilelerin ve çocukların hekim veya eczacı gözetiminde Tarçınlı çay tüketmesi önerilmektedir.

Tarçınlı çay Kullanımına bağlı olarak oluşabilecek zararları engellemek ve doğru kullanım şeklini öğrenmek için hekiminize ya da eczacınıza danışarak tarçınlı çay kullanın.

"Fitomer" bir Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi bünyesinde bir marka olup, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi tarafından üretilen ve satışı gerçekleştirilen ürünlerimizden elde edilecek olan gelirle, araştırma-geliştirme ve eğitim faaliyetlerine katkı sağlanacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR