Zeytin Yaprak 10g
Zeytin Yaprak 10g

Zeytin Yaprak Doğal Bitki Çayı 50gr

Marka : Fitomer
Fiyat : ₺32,00(KDV Dahil)
:

ZEYTİN YAPRAK,

Zeytin Yaprak (Olea europaea L.)

 

Kullanım Şekli:

Yaklaşık 2 gr (yeteri kadar) bitkiyi bir kupa bardağına koyunuz. Üzerine taze kaynatılmış  200 ml sıcak su ilave ediniz. Kupanın kapağı hemen kapatılarak 
15 dk. demlenmeye bırakılır.  Demleme sonrasında süzerek içebilirsiniz. Günde 3 kez öğün öncesi içilmesi tavsiye edilir. Bebek ve küçük çocuklardaki kullanım miktarları için eczacınıza ve hekimlere danışabilirsiniz. 
Tercihe göre limon ilave edilebilir. 

 

Zeytin Yaprak (Olea europaea L.Saklama Koşulları:

Serin ve kuru yerde, Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.       

 

Zeytin Yaprak (Olea europaea L.Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

Fitomer bitkisel droglarımız; koku, aroma ve etkili bileşiklerinin en yüksek olduğu dönemde, uzman ekibimizin kontrolünde toplanır, özenle kurutulur, istenilen kriterlere getirlir ve kalite kontrol analizinden geçirilir. Fitomer ürünleri; hekim, eczacı ve diyetisyenlerin; fitoterapi ve diyet uygulamalarında kullanılmak üzere, dünya kalite standartlarına uygun olarak, eczane kalitesinde tüketime hazır hale getirilmiştir. Beklenilmeyen bir etki görülmesi halinde hekim ve eczacınıza danışınız. Hekim, eczacı ve diyetisyeninizin tavsiye ettiği şekilde ve sürede kullanınız. 

 

"Fitomer" bir Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi bünyesinde bir marka olup, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi tarafından üretilen ve satışı gerçekleştirilen ürünlerimizden elde edilecek olan gelirle, araştırma-geliştirme ve eğitim faaliyetlerine katkı sağlanacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR