Ihlamur Çiçek 90g
Ihlamur Çiçek 90g

Ihlamur Çiçek Doğal Bitki Çayı 90gr

Marka : Fitomer
Fiyat : ₺169,00(KDV Dahil)
:

IHLAMUR ÇİÇEK,

Ihlamur Çiçek (Tilia sp.)  

 

Kullanım Şekli:

Yaklaşık 2 gr (yeteri kadar) bitkiyi bir kupa bardağına koyunuz. Üzerine taze kaynatılmış  200 ml sıcak su ilave ediniz. Kupanın kapağı hemen kapatılarak 
15 dk. demlenmeye bırakılır.  Demleme sonrasında süzerek içebilirsiniz. Günde 3 kez öğün öncesi içilmesi tavsiye edilir. Bebek ve küçük çocuklardaki kullanım miktarları için eczacınıza ve hekimlere danışabilirsiniz. 
Tercihe göre limon ilave edilebilir.     

 

Ihlamur Çiçek (Tilia sp.Saklama Koşulları:

Serin ve kuru yerde, Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.       

 

Ihlamur Çiçek (Tilia sp.Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

Fitomer bitkisel droglarımız; koku, aroma ve etkili bileşiklerinin en yüksek olduğu dönemde, uzman ekibimizin kontrolünde toplanır, özenle kurutulur, istenilen kriterlere getirlir ve kalite kontrol analizinden geçirilir. Fitomer ürünleri; hekim, eczacı ve diyetisyenlerin; fitoterapi ve diyet uygulamalarında kullanılmak üzere, dünya kalite standartlarına uygun olarak, eczane kalitesinde tüketime hazır hale getirilmiştir. Beklenilmeyen bir etki görülmesi halinde hekim ve eczacınıza danışınız. Hekim, eczacı ve diyetisyeninizin tavsiye ettiği şekilde ve sürede kullanınız.

 

"Fitomer" bir Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi bünyesinde bir marka olup, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi tarafından üretilen ve satışı gerçekleştirilen ürünlerimizden elde edilecek olan gelirle, araştırma-geliştirme ve eğitim faaliyetlerine katkı sağlanacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR