Melisalı Doğal Bitki Çayı 45gr
Melisalı Doğal Bitki Çayı 45gr
Melisalı Doğal Bitki Çayı 45gr

Melisalı (Doğal Bitkisel Çay) 45gr

Marka : Fitomer
Fiyat : ₺69,00(KDV Dahil)
:

Melisalı Çay,

Fitomer melisalı çay gün içinde kullanıldığında sakinleşmenize yardımcı olur. Yoğun bir günün ardından tüketildiğinde ise rahatlamanızı ve güzel bir uykuya dalmanızı destekler.

Melisalı çay aynı zamanda beden değil ruh sağlığına da rahatlatıcı etkiler göstermektedir.

Melisalı Çay İçinde Bulunan Bitkiler :

Melisa yaprağı

Sarı kantaron

Portakal kabuğu

Lavanta çiçeği

Melisalı Çay Kullanım Şekli:

1 tatlı kaşığı melisalı çay karışımını cam bir demlik ya da kupaya koyunuz. Üzerine 1 su bardağı kaynar suyu ilave ediniz. 3- 4 dakika demledikten sonra çayınızı süzerek içebilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak limon ya da bal ilave edebilirsiniz.

Melisalı Çay Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Melisalı çay tedaviyi destekleyen bitkisel üründür.

Kronik rahatsızlığı olan hastaların, hamilelerin ve çocukların hekim ya da eczacı gözetiminde Melisalı çay tüketmesi önerilmektedir.

Melisalı çay Kullanımına bağlı olarak oluşabilecek zararları engellemek ve doğru kullanım şeklini öğrenmek için hekiminize veya eczacınıza danışarak melisalı çayı kullanın.
 

"Fitomer" bir Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi bünyesinde bir marka olup, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi tarafından üretilen ve satışı gerçekleştirilen ürünlerimizden elde edilecek olan gelirle, araştırma-geliştirme ve eğitim faaliyetlerine katkı sağlanacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR